NASZA OFERTA!

*PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ – KANAPY ,SOFY, NAROŻNIKI, KRZESŁA, FOTELE, WERSALKI, PUFY, MATERACE ITP

-NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANĄ METODĄ DO PRANIA TAPICERKI MEBLOWEJ JEST TZW. METODA EKSTRAKCYJNA. STOSOWANIE JEJ DAJE ZNAKOMITE REZULTATY. DETERGENT JEST ROZPUSZCZALNIKIEM DLA BRUDU I ZMIENIA GO W MAŹ, KTÓRA JEST WYSSANA Z DANEJ TAPICERKI POD DUŻYM CIŚNIENIEM. USUNIĘTY JEST PRZY OKAZJI NIEPRZYJEMNY ZAPACH. TAPICERCE ZOSTAJE PRZYWRUCONY KOLOR. METODA EKSTRAKCYJNA JEST BEZPIECZNA DLA MATERIAŁÓW. PO WYPRANIU MOŻNA TAPICERKĘ DODATKOWO ZDEZYNFEKOWAĆ PARĄ. W TEN SPOSÓB POZBYWAMY SIĘ W 100% BAKTERII ORAZ ROZTOCZY, SZCZEGÓLNIE ZALECANE DLA ALERGIKÓW. PROFESJONALNY SPRZĘT ORAZ CHEMIA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU POZWALA DAĆ PAŃSTWU GWARANCJĘ SATYSFAKCJI Z WYKONANEJ PRZEZ NAS USŁUGI.

*PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ – WYKONYJEMY KOMPLEKSOWO SPRZĄTANIE WNĘTRZA SAMOCHODU – ODKURZANIE, PRANIE I CZYSZCZENIE FOTELI, PODSUFITKI, BOCZKÓW DRZWI, BAGAŻNIKA, PODŁOGI ORAZ DYWANIKÓW. NASTĘPNIE ODŚWIERZAMY WSZELKIE ELEMENTY PLASTIKOWE W SAMOCHODZIE ORAZ MYJEMY SZYBY.

-CZYSTA I PACHNĄCA TAPICERKA W TWOIM SAMOCHODZIE WYDATNIE WPŁYWA NA TWOJE SAMOPOCZUCIE I ZMINIMALIZUJE STRES PRZYMUSOWEGO STANIA W KORKACH. TYLKO DZIĘKI PRANIU POZBĘDZIESZ SIĘ UCIĄŻLIWYCH ZAPACHÓW WSZECHOBECNEGO KURZU. ZAUFAJ NAM TAK JAK ZAUFAŁO JUŻ WIELU KLIENTÓW. ZADBAJ O CZYSTOŚĆ WNĘTRZA SWOJEGO AUTA.

*PRANIE DYWANÓW ORAZ WYKŁADZIN METODĄ EKSTRAKCYJNĄ -PRANIE WYGLĄDA PODOBNIE JAK PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ I MEBLOWEJ DODATKOWO DYWAN PODDAWANY JEST PRANIU ELEKTROSZCZOTKĄ JEST TO SZCZOTKA ZE SPECJALNĄ PRZYSTAWKĄ Z CYLINDRYCZNNĄ SZCZOTKĄ OBROTOWĄ PRZEZNACZONĄ DO CZYSZCZENIA DYWANÓW. MECHANICZNE SZCZOTKOWANIE POZWALA DOGŁĘBNIE USUNĄĆ BRUD Z WŁUKIEN DYWANU, NAWET BARDZO BRUDNY DYWAN POZOSTAJE CAŁKOWICIE CZYSTY JUŻ PO JEDNYM CYKLU PRANIA. NIE MA POTRZEBY NATRYSKIWANIA DUŻEJ ILOŚCI ROZTWORU W DYWAN ZATEM CZAS SCHNIĘCIA JEST SKRÓCONY: DYWAN MOŻE BYĆ SUCHY W CIĄGU GODZINY.

Galeria zdjęć


Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami.

tekst alternatywny